KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7748507
nr 774 8507
Etsning
Signerad, 180/300, Stockholmsmotiv, motivets mått: 18x40
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:45:01
27/8 17:07:54